آنتی ویروس خانگی آویرا

آویرا مجموعه نرم‌افزارهای امنیتی را شامل می‌شود که توسط شرکت نرم‌افزاری Avira GmbH در کشور آلمان ارائه می‌گردد.این شرکت بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر و ۳۰۰ پرسنل در سراسر جهان دارا می باشد. نسخه رایگان ضدویروس آویرا در سالهای ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹ جز ۱۰۰ محصول برتر رایانه ای توسط مجله PC World معرفی گردید.

نرم‌افزارهای امنیتی آویرا، گواهینامه‌های متعددی از موسسه Virus Bulletin و سایت AV Comparatives از سال ۲۰۰۴ تا بحال دریافت کرده است.

شرکت آویرا محصولاتی با نام‌های ضد ویروس آویرا یا آنتی ویر که نام آن به آنتی ویروس پرو آویرا تغییر پیدا کرده است یا اینترنت سکوریتی آویرا و آویرا آلتیمیت پروتکشن و اندروید سکوریتی موبایل و تبلت آویرا و بسیاری از محصولات دیگر در زمینه محصولات خانگی و آنتی ویروس تحت شبکه آویرا را تولید و ارائه می دهد.

محصولات خانگی آویرا و محصولات شبکه آویرا از جمله آنتی ویروس هایی است که هر ساله یکی از برندگان مطرح آنتی ویروس در مسابقات AV می باشد این شرکت دارای محصولات بسیار متنوعی در محصولات خانگی دارد که چند محصول پر استفاده محصولات خانگی آویرا به صورت زیر معرفی می شود:

.

1- آنتی ویروس پرو آویرا

2- اینترنت سکیوریتی آویرا

3- آویرا آلتیمیت پروتکشن

4- سیستم اسپید آپ

5- اندروید سکوریتی موبایل و تبلت آویرا

...

آویرا یکی از برند محصولات خانگی و شبکه است که در سایت لایسنس اورجینال می توانید ، لایسنس اورجینال آویرا را خریداری نمائید. لایسنس آنتی ویروس آویرا و دیگر لایسنس آویرا برای فروش در سایت لایسنس اورجینال موجود است. تمدید آویرا همانند لایسنس آنتی ویروس های سایت لایسنس اورجینال ، از قبل قابل تمدید می باشد و شما می توانید لایسنس آنتی ویروس ها را قبل از موعد تمام شدن آنها خریداری نمائید.

.

.

آویرا 1 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها