آنتی ویروس خانگی تراست پورت

تراست پورت به عنوان یک شرکت نرم افزاری که دفتر مرکزی آن در برنو کشور جمهوری چک می باشد که تمرکز آن بر امنیت اطلاعات در حوزی فناوری اطلاعات می باشد. نمونه کارهای این شرکت شامل راهکارهایی برای داده های بزرگ و امنیت شبکه های کامپیوتری برای کسب و کار های متوسط و بزرگ می باشد.
(هوشمندی تراست پورت در مقابل تهدیدها - یکتایی و راه حل جامع برای نظارت کامل بر شبکه و حفاظت در برابر حملات مدرن) برای محافظت نرم افزارهای ویروس ، spyware و تروجان های عمومی (implementing its own antivirus technology, using multiple scanning engines) برای فیلتر کردن داده های درخواست نشده (به عنوان مثال اسپم کردن ایمیل یا محتوای objectionable سایت; تکنولوژی فیلتر کردن توسعه پذیر) برای اطمینان از محرمانه بودن و صحت داده های الکترونیکی می باشد.برای راهکارهای محرمانه و چه صحت سلامت داده های الکترونیکی می باشد.تمامی راهکارهای تراست پورت طراحی شده است برای استفاده از کاربران خانگی (کامپیوتر های شخصی) و کاربران صنعتی ( شبکه های گسترده) می باشد.

تراست پورت قبلا با نام انجمن الکترونیک و کامپیوتر فعالیت داشته است و از سال 1991 تاسیس شده است. تخصص AEC در مورد امنیت داده ها بوده است و در حال از سال 1993 توسعه یافته نرم افزار امنیتی خود را دارد. محصولات اصلی نرم افزاری AEC از سال 1990 به عنوان IronWare (راه حل شامل یک فایل رمزگذاری، حفاظت از شبکه های ارتباطی، رمزگذاری پست الکترونیکی، و غیره) مشخص شدند. این محصولات سنگ بنای اولیه از نرم افزار آینده از نام تجاری TrustPort می باشد.

شرکت تراست پورت محصولاتی با نام‌های آنتی ویروس تراست پورت یا ضدویروس تراست پورت که و یا اینترنت سکوریتی تراست پورت و توتال پروتکشن تراست پورت و اندروید سکوریتی موبایل و تبلت تراست پورت و بسیاری از محصولات دیگر در زمینه محصولات خانگی و آنتی ویروس تحت شبکه تراست پورت را تولید و ارائه می دهد.

محصولات خانگی تراست پورت و محصولات شبکه تراست پورت از جمله آنتی ویروس هایی است که هر ساله یکی از برندگان مطرح آنتی ویروس در مسابقات AV می باشد این شرکت دارای محصولات بسیار متنوعی در محصولات خانگی دارد که چند محصول پر استفاده محصولات خانگی تراست پورت به صورت زیر معرفی می شود:

.

1- آنتی ویروس تراست پورت

2- اینترنت سکیوریتی تراست پورت

3- توتال پروتکشن تراست پورت

4- اندروید سکوریتی موبایل و تبلت تراست پورت

...

تراست پورت یکی از برند محصولات خانگی و شبکه است که در سایت لایسنس اورجینال می توانید ، لایسنس اورجینال تراست پورت را خریداری نمائید. لایسنس آنتی ویروس تراست پورت و دیگر لایسنس تراست پورت برای فروش در سایت لایسنس اورجینال موجود است. تمدید تراست پورت همانند لایسنس آنتی ویروس های سایت لایسنس اورجینال ، از قبل قابل تمدید می باشد و شما می توانید لایسنس آنتی ویروس ها را قبل از موعد تمام شدن آنها خریداری نمائید.

.

.

تراست پورت 1 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها