آنتی ویروس خانگی جی دیتا

آنتی ویروس جی دیتا یک مجموعه ضد تروجان از راهکارهای شرکت نرم‌افزاری جی دیتا می‌باشد. این شرکت در بوخوم یکی از شهرهای آلمان در سال ۱۹۸۵ با شرکت‌های فرعی در آمریکای شمالی در حال حاضر در آتلانتا، جورجیا، ایالات متحده آمریکا واقع آنها هستند تأسیس شد. آنها از شناخته شده‌ترین سازندگان آنتی ویروس در جهان هستند. جی دیتا از توانایی بالایی در آرشیو کردن با تشخیص دادن با درجات بالا از دیگر محصولات می‌باشد که با موتورهای اسکن چندگانه یکی از توسعه دهنده‌ها در این مورد می‌باشد که نمونه دیگری از این ویژگی را آنتی ویروس بیت دیفندر داراست. جی دیتا شامل چندین محصول امنیتی می‌باشد که هدف آنها محصولات خانگی و کسب و کارهای کوچک و بزرگ می‌باشد.

جی دیتا با شرکت‌های آنتی ویروس سازی بزرگی همچون نود ۳۲ ، اف سکیور ، کسپرسکی ، مک آفی، پاندا سکوریتی، سوفوس و سیمنتک و ... رقابت می‌کند.

شرکت جی دیتا ، گواهینامه‌های متعددی از موسسه Virus Bulletin و سایت AV Comparatives تا بحال دریافت کرده است.

شرکت امنیتی جی دیتا محصولاتی با نام‌های ضد ویروس جی دیتا یا آنتی ویروس جی دیتا و اینترنت سکوریتی جی دیتا و آنتی ویروس مک جی دیتا و اندروید اینترنت سکوریتی موبایل و تبلت جی دیتا و بسیاری از محصولات دیگر در زمینه محصولات خانگی و آنتی ویروس تحت شبکه جی دیتا را تولید و ارائه می دهد.

محصولات خانگی جی دیتا و محصولات شبکه جی دیتا از جمله آنتی ویروس هایی است که هر ساله یکی از برندگان مطرح آنتی ویروس در مسابقات AV می باشد این شرکت دارای محصولات بسیار متنوعی در محصولات خانگی دارد که چند محصول پر استفاده محصولات خانگی جی دیتا به صورت زیر معرفی می شود:

.

1- آنتی ویروس جی دیتا

2- اینترنت سکیوریتی جی دیتا

3- آنتی ویروس جی دیتا مک

4- توتال سکوریتی جی دیتا

5- اینترنتی سکوریتی موبایل و تبلت اندروید جی دیتا

...

جی دیتا یکی از برند محصولات خانگی و شبکه است که در سایت لایسنس اورجینال میتوانید ، لایسنس اورجینال جی دیتا را خریداری نمائید. لایسنس آنتی ویروس جی دیتا و دیگر لایسنس جی دیتا برای فروش در سایت لایسنس اورجینال موجود است. تمدید لایسنس جی دیتا همانند لایسنس آنتی ویروس های سایت لایسنس اورجینال ، از قبل قابل تمدید می باشد و شما می توانید لایسنس آنتی ویروس ها را قبل از موعد تمام شدن آنها خریداری نمائید.

.

.

جی دیتا هیچ محصولی در این شاخه موجود نمیباشد

زیرشاخه‌ها