آنتی ویروس خانگی کسپرسکی

یکی از شرکتهایی که در محصولات خود محصولات خانگی را هم ارائه می کند شرکت کسپرسکی می باشد این شرکت با نام کامل لابراتوار کاسپیرسکی شناحته می شود و شرکتی روسی که در زمینهٔ امنیت کامپیوتر فعال است و محصولات با نام‌های ضد ویروس کاسپرسکی آنتی ویروس و آنتی ویروس موبایل را می‌سازد.

محصولات خانگی کسپرسکی از جمله آنتی ویروس هایی است که هر ساله یکی از برندگان مطرح آنتی ویروس در مسابقات AV می باشد این شرکت دارای محصولات بسیار متنوعی در محصولات خانگی دارد که  6 محصول پر استفاده محصولات خانگی کاسپرسکی به صورت زیر معرفی می شود:

1-کسپرسکی آنتی ویروس

2-اینترنت سکوریتی کسپرسکی

3-توتال سکوریتی کسپرسکی

4-مولتی اینترنت سکوریتی کسپرسکی

5-موبایل سکوریتی کسپرسکی

کسپرسکی یکی از محصولاتی است که در سایت لایسنس اورجینال می توانید ، لایسنس اورجینال کسپرسکی را خریداری نمایئد. لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی و دیگر لایسنس کسپرسکی برای فروش در سایت لایسنس اورجینال موجود است.تمدید کسپرسکی همانند لایسنس آنتی ویروس های سایت لایسنس اورجینال از قبل قابل تمدید می باشد و شما می توانید لایسنس آنتی ویروس ها را قبل از موعد تمام شدن آنها خریداری نمایئد.

کسپرسکی 1 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • آنتی ویروس

  آنتی ویروس کسپرسکی

  آنتی ویروس کسپرسکی نسخه خانگی یکی از محصولات پر استفاده شرکت لابراتوار کاسپرسکی می باشد و دارای ویژگی های بسیار زیادی است ، ویژگی های آنتی ویرو س کسپرسکی از کتر کسی پوشیده است و تمامی افرادی که با آنتی ویروس اورجینال کار کرده اند ، ویژگی های آنتی ویروس کسپرسکی را به خوبی می دانند .

  سرعت این نرم افزار در یافتن و تشخیص تروجان –ویروس –اسپم ها بالاست

  مزیت مهم دیگری را که می توان برای آنتی ویروس کسپرسکی خاطر نشان کرد آن است که سرعت سیستم را پایین نمی آورد و منابع کمتری از سیستم را اشغال می کند

  به روز رسانی این محصول بسیار سریع انجام می شود .با برنامه ریزی دقیقی که آنتی ویروس دارد آپدیت های خود را به صورت منظم از سرور کسپرسکی دریافت می کند و دیتابیس خود را از بروزترین ویروس ها ایمن می دارد.

  انتی ویروس کسپرسکی ترافیک شبکه اینترنت را در بحث امنیتی، هم از لحاظ داده های ارسالی و دریافتی و هم از لحاظ نرم افزار های الوده پاکسازی می کند.

  بیشتر شرکتهای مطرح که در زمینه سخت افزار های امنیتی کار می کنند. مانند : Microsoft, IMB , D_link , Juniper , Blue-Coat از موتور های کسپرسکی در برخی از سخت افزارهای محصولات خود استفاده برای امنیت آنها استفاده کرده اند.

  پشتیبانی سریع و در دسترس آنتی ویروس کسپر اسکی ، ویژگی دیگری که کسپرسکی را از دیگر محصولات جدا می کند.

  آنتی ویروس کسپرسکی خانگی به صورت تک کاربره ، دو کاربره تا 5 کاربره به صورت معمول ارائه می شود و برای استفاده از تعداد کاربر بیشتر می توانید به لایسنس اورجینال درخواست بزنید تا از کسپرسکی برای شما یک لایسنس کسپرسکی سفارشی دریافت نمائید.

 • اینترنت سکیوریتی

  اینترنت سکیوریتی

 • توتال سکیوریتی

  توتال سکیوریتی

 • اینترنت سکیوریتی مولتی دیوایس

  مولتی اینترنت سکیوریتی 

 • اندروید سکیوریتی موبایل و تبلت

  اندروید سکیوریتی موبایل و تبلت

 • مدیریت پسورد

  مدیریت پسورد

 • امنیت کودکان

  امنیت کودکان