آنتی ویروس نود 32 ورژن 9 تک کاربره یک ساله

جدید

5

59,000 تومان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

Give a Name

آنتی ویروس نود 32 ورژن 9 تک کاربره یک ساله

آنتی ویروس خوب باید مثل یک نگهبان حرفه ای دارای بالاترین مهارت های روز باشد ولی با این تفاوت که مهارت های خود را به صورت آنی بروزرسانی نماید ، و فقط این آنتی ویروس ها هستند که با این سرعت می توانند خود را بروزرسانی نمایند تا از گزند تهدیدات و حملات به سیستم شما را در امان بدارند.

آنتی ویروس خوب باید آنتی ویروسی سریع ، ایمن ، سبک ، راحت باشد (مگه امکاناتی دیگه هم می مونه؟) همه این امکانات رو در آنتی ویروس نود 32 خواهید دید.

 • 1 - خرید آنلاین لایسنس اورجینال

  خرید از سایت لایسنس اورجینال بسیار راحت می باشد و کلیه صفحات سایت با پروتکل امن SSL طراحی شده است تا خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید

 • 2 - دریافت محصولات لایسنس اورجینال

  دریافت محصولات لایسنس اورجینال به صورت لحظه ای است و پس از خرید به ایمیل وارد شده ، ارسال می شود.

 • 3 - نحوه استفاده لایسنس اورجینال

  کافی است پس از خرید با پشتیبانی لایسنس اورجینال تماس گرفته تا کارشناسان ، لایسنس اورجینال نصب لایسنس را روی نرم افزار امنیتی خود انجام دهند

 • 4 - تمدید لایسنس پس از یکسال

  درصورتی که لایسنس نرم افزار پس از یکسال اتمام شد، لایسنس اورجینال با شما تماس خواهد گرفت تا مراحل تمدید لایسنس را با تخفیف ویژه انجام دهید.

محصولات مرتبط

توضیحات

.

آنتی ویروس نود 32 ورژن 9 تک کاربره یک ساله

خرید آنتی ویروس خوب مثل خرید یک نگهبان خوب است. و آنتی ویروس خوب باید مثل یک نگهبان حرفه ای دارای بالاترین مهارت های روز باشد ولی با این تفاوت که مهارت های خود را به صورت آنی بروزرسانی نماید ، و فقط این آنتی ویروس ها هستند که با این سرعت می توانند خود را بروزرسانی نمایند تا از گزند تهدیدات و حملات به سیستم شما را در امان بدارند. آنتی ویروس خوب باید آنتی ویروسی سریع ، ایمن ، سبک ، راحت ، و کم سر و صدا باشد (مگه امکاناتی دیگه هم می مونه؟) همه این امکانات رو در آنتی ویروس نود 32 خواهید دید.

آنتی ویروس نود 32 محصول شرکت معتبر ایست نود32 می باشد که از شرکتهای معتبر در حوزه امنیت کامپیوتر می باشد ، این نرم افزار امنیتی شما را از هشدارهای بیجا که شما را از کار خود وا می دارد و باعث می شود سیستم شما را تخریب نماید خلاص می کند این دلیلی از قوی بودن موتوری امنیتی در هسته آنتی ویروس نود32 می باشد ، خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود32 مانند خرید ماشینی پرسرعت و قوی ولی با استفاده از منابع کم انرژی می شود ، این آنتی ویروس در سرعت سیستمتان تغییری ایجاد نمی کند و با همین استفاده کم منابع امنیت سیستم شما را تظمین می کند.

.

ویژگی های آنتی ویروس نود 32

* بررسی آنی فعالیت های فایل های سیستمی

آنتی ویروس نود32 یکی از آنتی ویروس هایی است که تمامی فعالیت های سیستم را با استفاده از سیستم بررسی آنی فعالیت های کامپیوتر شخصی شما (Real-time file System Protection) انجام می دهد، که از جمله ویژگی هایی است که برای خرید یک آنتی ویروس باید به آن توجه داشت.

* حفاظت از نفوذ نرم افزار ها (HIPS)

 نفوذ نرم افزار ها و استفاده آنها از سیستم به عنوان میزبان کار بسیاری از ویروس های کامپیوتری است که آنتی ویروس نود32 حفاظت از سیستم برای اینگونه ویروس ها را با استفاده از ویژگی HIPS بر عهده دارد. این ویژگی با استفاده از یک لایه امنیتی اضافی در کنار آنتی ویروس فعالیت های خود را انجام می دهد ، در برخی از آنتی ویروس ها به صورت پیش فرض و از قبل تنظیم شده است اما HIPS در آنتی ویروس نود32 این ویژگی بهترین راه حل برای کاربران کامپیوتر های پیشرفته می باشد که تناسب استفاده آنها را امکان پذیر می کند.

* حالت بازی

زمانی که شما در حال بازی هستید انتظار دارید تا بیشترین کارایی سیستم در اختیار شما باشد تا بتوانید بازی خود را به راحتی و با بالاترین سرعت و کیفیت و عملکر انجام دهید ، بازی هایی که به استفاده از منابع حافظه موقت و پردازش بالا هستند این نیاز را بیشتر تداعی می کنند و در مقابل هم باید امنیت سیستم به نحوی باشد که ویروسی اجازه وارد شدن به سیستم را نداشته باشد، آنتی ویروس نود32 این قابلیت را به صورتی در خود داراست که با فعال سازی این ویژگی استفاده از منابعی که برای بازی ها مورد نیاز است را به صفر می رساند و باعث افزایش رضایت مندی شما در کنار امنیت سیستم شما می شود. Gamer Mode ویژگی است که در آنتی ویروس نود32 تعبیه شده است.

* امنیت در برابر کارهای مخفیانه

آنتی ویروس نود32 به صورت هوشیار و کاملا" متمرکز بر روی فعالیت های مشکوک در سیستم مدیریت دارد و با استفاده از سیستم Anti-Stealth Protection خود که کاری جز تمرکز بر این فعالیت های مشکوک است به آسانی این عملیات را ردیابی می نماید و فعالیت ها را مسدود می نماید

* محافظت دسترسی به اینترنت

محافظت از دسترسی به اینترنت در آنتی ویروس نود32 نه به اندازه اسمارت سکوریتی نود32 که امنیت کامل سیستم را دربرابر اینترنت تضمین میکند ، اما به اندازه ای که کاربر رضایت از آنتی ویروس نود32 به اندازه کافی باشد ، همراه دارد. این آنتی ویروس دسترسی به سایتها را با استفاده از طبقه بندی خواص خود برای سایتهایی که در آنها تروجان ها و سایتهای مخرب وجود دارد که با استفاده از سیستم  Web Access Protection محافظت می کند و این خطاها را هشدار داده و اجازه ورود به آن را به کاربر نمی دهد، در صورتی که نیاز به وارد شدن به این سایتها را دارید از لینک آموزشی ، آموزش اضافه کردن سایتهای مستثنی در آنتی ویروس نود32 را از مطاله نمائید.

* محافظت ایمیل کاربران

آنتی ویروس نود32 در برابر ایمیل های اسپم مانند یک سپر عمل می کند و کاربر را از استفاده ایمیل با امنیت بالا با استفاده از سیستم Email Client Protection محافظت می کند

* امنیت در برابر سایت های گول زننده

سایتهایی با عنوان سایتهای فیشینگ یا متقلب وجود دارند که باعث می شوند با توجه ظاهر فریبنده این سایتها شما سایت را با سایت اصلی اشتباه در نظر بگیرید و از شما به صورت سودجویانه ای استفاده شخصی کنند ، این سایتها اصولا به صورت درگاه های بانگی می باشند و باعث تخلیه کردن حساب اینگونه افراد می شود، از ویژگی Anti-Phishing Protectionاستفاده نماید تا دچار این تله ها نشوید.

* اسکن هوشمند

اسکن هوشمند آنتی ویروس نود32 منابع خطرناک و حساس که ویروس ها احتمال بیشتری و قوی تری موجود است که آنها را مورد تهدید قرار دهند را در سیستم شناسایی می کند و آنها را اسکن می نماید ، این سیستم باعث می شود تا منابع کمتری از سیستم را اشغال کند و کار اسکن را با استفاده از Smart Scan با سرعت بیشتری انجام دهد.

* بارزس سیستم

بازرس سیستم این امکان را برای شما فراهم می نماید تا از سیستم خود نسخه پشتیبان تهیه نمائید و در صورت نیاز از آن استفاده نمائید. آنتی ویروس به راحتی از اطلاعات کاربری یک نسخه پشتیبان تهیه می نماید و آن را در دیتابیس خود ذخیره می نماید. این ویژگی با نام ESET SysInspection شناخته می شود.

* نمایش گرافیکی فعالیت سیستم

فعالیتهای سیستم از جمله نرم افزار هایی که استفاده می شود همه و همه فایلهایی هستند که از روی سیستم خوانده می شوند و نوشته می شوند ، آنتی ویروس نود32 سیستمی دارد به نام Watch Activity که این فایلها را به صورت گرافیکی نمایش می دهد و شما می توانید زمانی که سیستم خود احساس کندی می کنید در این قسمت فعالیت های سیستم را مشاهده نمائید.

* نمایش پروسه های درحال اجرا

نرم افزار ها و فعالیتهایی که در سیستم اجرا شده اند در ویژگی های آنتی ویروس نود32 نهفته شده است ، Running Processor برنامه هایی که در حال اجرا هستند را نشان می دهد. و می توان مسیر اجرای آنها را پیدا کرد

* گزارش ویژگی های آنتی ویروس

آنتی ویروس نود32 در سه قسمت : 1- حفاظت از فایل های سیستمی 2- حفاظت از ایمیل کاربر 3- دسترسی به آدرس های اینترنتی کاربر همیشه در حال چک کردن می باشد و حملات را در این سه جنبه پیگیری و جلوگیری می کند که شما می توانید گزارش ویژگی ها را در قسمت Protection Statistic آنتی ویروس نود32 مشاهده نمائید.

* برنامه ریزی اسکن ها

اسکن آنتی ویروس به صورت زمان بندی انجام می شود و شما می توانید با توجه به موارد خواصی که در مورد امنیت سیستم می دانید می توانید برنامه ای برای اسکن این آنتی ویروس در نظر بگیرید و با استفاده از این ویژگی در زمان مشخص آنتی ویروس خود به کار افتاده و فایل و نرم افزار مشخص را بررسی می نماید. این ویژگی در Scheduler آنتی ویروس نود32 فراهم می شود

* قرنطینه ویروس ها

قرنطینه کردن ویروس ها یا Quarantine در آنتی ویروس نود32 ، سیستمی است که به سرعت پس از پیدا کردن ویروس ها و مخرب ها توسط این نرم افزار امنیتی انجام می شود.

.

آنتی ویروس NOD32 در ایران

آنتی ویروس NOD32 در ایران واقعاً محبوب است. کاربران زیادی به دنبال خرید و دانلود آنتی ویروس نود هستند. به جرأت می توانیم بگوییم که آنتی ویروس NOD32 محبوب ترین آنتی ویروس ایران است به همین دلیل ما فروش آنتی ویروس نود با قیمت ارزان را در دستور کار فروشگاه لایسنس اورجینال قرار داده ایم تا سریع ترین آنتی ویروس به راحتی در دسترس شما باشد. در حال حاضر لایسنس NOD32 در فروشگاه معتبر لایسنس اورجینال جزو پرفروش ترین لایسنس های آنتی ویروس است.

نقد و بررسی مشتریان


هانی مدیر ناهیدچت 1394-09-27
عالی
 • خوب بود


   محمد نجف آبادی 1394-09-05
   آنتی ویروس خوب
  • من واقعا مونده بودم از این همه سایتهای مختلف آنتی ویروس از کدوم بخرم ، بالاخره تصمیم خودم رو گرفتم و از لایسنس اورجینال خرید کردم ، تازه پشتیبانیشون زنگ زد اینترنتم خیلی ضغیف بود و یکساعت تلاش کردن تا لایسنس اصلی رو برام نصب کردن ف تازه برنده کوپن تخفیف هم شدم که دارم میرم به پسر خاله ام بگم بیاد از این سایت خرید کنه تا این کپن هم استفاده بشه.
   در کل خدماتشون که خیلی خوب بود ، من اصلا فکر نمی کردم یه ساعت با تلفن به من زنگ بزنن برای 59 تومن آنتی ویروس

     نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

     برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.