فهرست محصولات این تولید کننده Kaspersky

آنتی ویروس خانگی کسپرسکی

یکی از شرکتهایی که در محصولات خود محصولات خانگی را هم ارائه می کند شرکت کسپرسکی می باشد این شرکت با نام کامل لابراتوار کاسپیرسکی شناحته می شود و شرکتی روسی که در زمینهٔ امنیت کامپیوتر فعال است و محصولات با نام‌های ضد ویروس کاسپرسکی آنتی ویروس و آنتی ویروس موبایل را می‌سازد.

.

.

آنتی ویروس خانگی کسپرسکی


یکی از شرکتهایی که در محصولات خود محصولات خانگی را هم ارائه می کند شرکت کسپرسکی می باشد این شرکت با نام کامل لابراتوار کاسپیرسکی شناحته می شود و شرکتی روسی که در زمینهٔ امنیت کامپیوتر فعال است و محصولات با نام‌های ضد ویروس کاسپرسکی آنتی ویروس و آنتی ویروس موبایل را می‌سازد.


محصولات خانگی کسپرسکی از جمله آنتی ویروس هایی است که هر ساله یکی از برندگان مطرح آنتی ویروس در مسابقات AV می باشد این شرکت دارای محصولات بسیار متنوعی در محصولات خانگی دارد که  6 محصول پر استفاده محصولات خانگی کاسپرسکی به صورت زیر معرفی می شود:


1-کسپرسکی آنتی ویروس


2-اینترنت سکوریتی کسپرسکی


3-توتال سکوریتی کسپرسکی


4-مولتی اینترنت سکوریتی کسپرسکی


5-موبایل سکوریتی کسپرسکی


کسپرسکی یکی از محصولاتی است که در سایت لایسنس اورجینال می توانید ، لایسنس اورجینال کسپرسکی را خریداری نمایئد. لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی و دیگر لایسنس کسپرسکی برای فروش در سایت لایسنس اورجینال موجود است.تمدید کسپرسکی همانند لایسنس آنتی ویروس های سایت لایسنس اورجینال از قبل قابل تمدید می باشد و شما می توانید لایسنس آنتی ویروس ها را قبل از موعد تمام شدن آنها خریداری نمایئد.


.


.

بیشتر